Stichting BreiBoezem heeft als doel vrouwen die getroffen zijn door borstkanker en een borstamputatie of een borstbesparende operatie hebben ondergaan, gratis te voorzien van gebreide borstprothese(s), gemaakt van 100% katoen. Deze zijn wasbaar, voelen zacht aan en hebben een lichtgewicht vulling, waardoor veel vrouwen deze “ademende” protheses prettiger vinden dragen dan de siliconen exemplaren.
Bij ons in het inloophuis is een ruimte ingericht, waar de protheses kunnen worden bekeken en eventueel worden gepast, dit op afspraak. Bestellingen kunnen worden gedaan via www.breiBoezem.nl. Bestellingen van mensen uit onze omgeving kunnen bij ons worden afgehaald. Ook is er de mogelijkheid deze per post naar het huisadres te laten verzenden.
De Stichting BreiBoezem is volledig afhankelijk van donaties van bedrijven en particulieren. De protheses worden gebreid door vrijwilligers.
Wilt u nog meer weten? Kijk dan snel op www.breiBoezem.nl of www.facebook.com/BreiBoezem, of kom bij ons langs!